poniedziałek, 20 marca 2017

Cukierniczka jak dzieło sztuki...

Sztuka jubilerska to nie tylko biżuteria. Wie o tym każda jej miłośniczka i miłośnik :-) wśrod złotniczych arcydzieł znajdziemy całą masę przedmiotów użytku codziennego. Dziś naszą uwage przykują na chwilę piękne, misternie zdobione cukierniczki w stylu retro.

Nic tak nie cieszy oka, jak misterne wzornictwo i pięknie, ręcznie wykonane detale. Urok srebrnych przedmiotów tkwi w szczegółach. Elegancka srebrna cukirniczka będzie ozdobą stołu podczas uroczystości i nie tylko. Może też stanowić dekorację witryny w salonie, atrakcyjny element aranżacji pomieszczenia.

cukiernica

cukiernica

cukiernica

cukiernica

cukiernica

cukiernica

cukierniczka

Piękne polerowane srebro, maty, srebro oksydowane, czyli wyglądające na stare - to tylko niektóre dekoracje cukierniczek w stylu retro. Znajdziemy wśrod nich oczywiście również małe dzieła sztuki wysadzane szlachetnymi kamieniami, bursztynem, perłą, agatem. Obok cukiernic srebrnych, popularne są modiądzowane, również wyglądające niczym przedmioty użytkowe z dawnych eleganckich zastaw stolowych:

cukierniczka

cukierniczka

cukierniczka

cukierniczka

cukierniczka

cukierniczka

cukierniczka


Piękna cukierniczka z mosiądzu lub srebra to wyjątrkowa ozdoba, a także wyśmienity pomysł na prezent dla każdego, kto ceni sobei urok starych przedmiotów. Prawdziwy czar cukierniczek tkwi w szczegółach. A Wam podobają się cukierniczki w stylu retro, czy wolicie bardziej nowoczesne akcesoria?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz