środa, 10 sierpnia 2016

Wyjątkowa broszka, akcent ożywiający strój


Choć broszki są obecnie mniej popularne niż kilkadziesiąt lat temu, naprawdę nigdy całkowicie nie wychodzą z mody. Nic dziwnego. Brosza to ogromne pole do popisu dla jubilera. Projektant biżuterii nie jest w tym przypadku ograniczony co do rozmiaru ani kształtu, ilości osadzonych kamieni itp. Broszka winna spełniać tylko jeden warunek, ma być piękna. Powinna także się wyróżniać, by przykuwać spojrzenia i stanowić wyjątkowy akcent damskiej stylizacji.
Broszki pełnią wiele funkcji i możemy nosić je na setki sposobów. Jeden detal, w zależności od zastosowania, może zmienić całą naszą stylizację. Broszką możemy spiąć długi sweter, chustę czy szal. Możemy również przypiąć broszę do kołnierza żakietu cz płaszcza, do koszuli, a nawet do torebki. 

Biżuterię dobieramy oczywiście do stylu naszej kreacji. Do wyboru mamy fantazyjne i oryginalne, doskonałe do letnich sukienek czy codziennych strojów, a także eleganckie: minimalistyczne, jak i bogato zdobione. Broszka może ożywić formalny strój. Do granatowego czy szarego żakietu i białej koszuli sprawdzi się idealnie. Na jego połach będzie doskonale wyeksponowana i sprawi, że cały ubiór zyska charakter, jednocześnie nie tracąc na elegancji. 

Twórcy biżuterii prześcigają się w projektowaniu wyjątkowych wzorów, dzięki czemu do wyboru mamy niezliczoną ilość ciekawych, oryginalnych broszek i nie mniej tych klasycznych. Najpopularniejsze są niezmiennie brosze srebrne, wysadzane markazytami, cyrkoniami, kamieniami szlachetnymi. Do wyboru mamy także wyroby z białego i żółtego złota, tytanu, miedzi, a nawet modeliny czy ceramiki.


markazyty, zielone cyrkonie oraz zielony malachit


~ matowione srebro i koralowiec


srebro polerowane. Ciekawy, nowoczesny kształtJest w czym wybierać, prawda? Broszki to małe dzieła sztuki. Każda z nich ma własny charakter. Każdą wykorzystać możemy jako osobisty amulet, kryjący sekrety i towarzyszący w ważnych wydarzeniach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz