wtorek, 14 lutego 2017

Pamiątki na chrzest

smoczek srebrny z grawerem


W dzisiejszym wpisie parę pomysłów na pamiątki z okazji Chrztu Świętego. Medaliki i krzyżyki na łańcuszkach to wcale nie jedyna opcja. Te czasy dawno minęły i obecnie u jubilera kupisz wiele ciekawych drobiazgów, które będziesz mógł podarować bez obawy o to, że dziecko otrzyma dziesięć identycznych podarków jak ten od ciebie.
Jeśli mimo wszystko pragniesz pozostać przy tradycyjnych opcjach i motywach religijnych, możesz podarować dziecku ikonę do powieszenia nad łóżeczkiem. Będzie to piękna i wartościowa pamiątka na lata - a nawet na całe życie. Z tyłu obrazka wygrawerować możesz datę chrztu, cytat, dedykację - lub co tylko zechcesz. Popularne motywy, jeśli chodzi i pamiątki na chrzest, to między innymi Matka Boska z Jezuskiem, Anioł Stróż czy podobizny świętych, patronów - tu wybieramy oczywiście zgodnie z imieniem przyznanym na Chrzcie.

pamiątki na chrzest, ikona

pamiątki na chrzest, ikona 2

pamiątka, ikona


Jeżeli chcesz odejść od motywów religijnych i postawić na coś bardziej uniwersalnego, mniej poważnego, również masz w czym wybierać. Do dyspozycji masz figurki, breloczki i zabawki z motywami dziecięcymi:


słonik

pamiątka na chrzest, wózeczek

smoczek srebrny na chrzest

U jubilera kupić możesz pozytywkę lub grzechotkę. Taki przedmiot będzie pamiątką i zabawką w jednym. Możesz oczywiście wykonać na nim grawer. Ciekawą opcją jest pozytywka z ramkami na zdjęcia: 
Prawda, że jest w czym wybierać? Wśród srebrnych i złotych wyrobów znaleźć można wiele doskonałych pamiątek na chrzest - o wiele więcej niż kiedyś. Teraz z całą pewnością nie musimy decydować się na łańcuszek z krzyżykiem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz