poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Zegarki Osin czyli srebrna technologia

Osin to polska marka produkująca zegarki. Producent zaistniał szczególnie dzięki damskim zegarkom srebrnym na bransolecie. Tym, co wyróżnia srebrne zegarki Osin, jest przede wszystkim wyjątkowy tradycyjny design. W ofercie znaleźć można setki modeli misternie zdobionych rozmaitymi motywami, wysadzanych cyrkoniami, oksydowanych i nie tylko. 

Zegarki Osin to jednak nie tylko artystyczna biżuteria, ale również niezawodne technologie. Producent nie stosuje własnych mechanizmów, lecz współpracuje z japońskimi koncernami, stosując najlepsze dostępne na rynku podzespoły. Dzięki temu zegarki są wyjątkowo trwałe i bezawaryjne. Mechanizmy cechują się też bardzo wysoką precyzyjnością. 

Tym, na co przede wszystkim zwrócisz uwagę, wybierając zegarek Osin, będzie jednak z pewnością wygląd. Znajdziesz tu coś dla siebie, jeśli lubisz srebrną biżuterię, szczególnie tę klasyczną i bogato zdobioną. Oferta Osin obfituje w zegarki ozdabiane motywami florystycznymi, z cyferkami o szeryfowym, starodawnym kroju czy modele oksydowane (przyciemniane) dla nadania wyglądu starych. 

zegarek osin 1

Oksydowana bransoleta

zegarek 2

Zegarek Osin z dużą tarczą

zegarek 3

zegarek Osin ozdobiony cyrkoniami


Również zwolenniczki minimalistycznej, nowoczesnej biżuterii znajdą tu jednak coś dla siebie. Osin oferuje pojedyncze modele na gładkiej bransolecie, polerowanej lub matowionej, z tarczami okrągłymi, owalnymi i prostokątnymi.


zegarek Osin polerowany, nowoczesny desing

Tym, co wyróżnia markę Osin poza wysoką jakością i charakterystycznym stylem srebrnych wyrobów, jest ich ogromny wybór. Do dyspozycji mamy bardzo dużą ilość zegarków ze starszych i nowych kolekcji, a producent nie próżnuje i nadal wprowadza na rynek kolejne propozycje. Dla miłośniczek srebra to prawdziwa gratka. Nawet jeśli nie planujesz kupna zegarka, zawsze miło popatrzeć na takie cacka, prawda?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz